Filters

3

probleem niet opgelost

konde de tv niet ophangen geengoede boutten aanwezig dus laat het maar zo

  • Aanbevelen? Nee
2

Zeer slecht

Ik huur bij jullie 2 maschienes nog geen jaar oud nu al voor de 2 keer kapot kreeg wel een leen apparaat alleen die ook stuk nu ook weer weer leen apart en weer stuk ik vindt dit echt heel erg jammer dat het zo moet betaal elke maand voor maar zeer slecht

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel en correct geholpen

Ik ben erg tevreden over de snelle en zeer correcte oplossing van het oplossen van het probleem. De wasdroger stopte er mee en ik kon geen was meer drogen. Binnen 2 dagen een monteur hier, het probleem uitgelegd. Ze hebben de droger omgeruild en de droger ter reparatie mee genomen. Hoor nog of de droger weer omgeruild moet worden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig

Al meerdere producten mogen ontvangen en in gebruik mogen nemen. Super goed en makkelijk geregeld. In het bijzonder het vaste bezorg team op ons adres (Rudik & Sam). Super vriendelijk/gezellig,behulpzaam en meedenken op alle vlakken , gaan erg professioneel te werk.

  • Aanbevelen? Ja
2

Slecht.

Had om mensen gevraagd die konden helpen voor technische vragen. Maar kreeg gewoon De (monteurs) die langs komen als je een tv hebt besteld. Ze hebben geen verstand van installaties of andere technische vragen. Dus hebt der niks aan gehad. Gr

  • Aanbevelen? Nee
7

Wat later als afgesproken tijd

De service wat top alleen waren ze later als afgesproken waardoor ik een afspraak heb gemist.

  • Aanbevelen? Ja
3

Ontevreden

Betreft mijn Laptop, na de melding dat het piepte en uitviel, is de adapter vervangen. Het probleem was niet verholpen, dus dan maar weer bellen. De laptop is opgehaald, na een periode, ik moest zelf bellen waar mijn laptop bleef, kreeg ik het terug. Nog steeds het probleem niet opgelost, ik weet zeker dat er niets mee is gedaan. Nu is het voor de 2e keer opgehaald en zelfs ik als leek weet dat het niet aan de adapter ligt. Dat ik de laptop huur is niet gratis, daar betaal ik keiharde euro's voor en dat een afdeling die hier verantwoordelijk voor is zo omgaat met een klant, sorry dat is niet fijn. Niets ten nadele aan degene van de klanten service en de heren die maar de bezoekjes af moeten afleggen om de laptop op te halen en een leen laptop te moeten installeren, had efficiënter gekund. De 2 sterren is voor hun! Nu is het afwachten hoelang de laptop wegblijft of moet ik weer zelfs in de telefoon klimmen???? De tijd zal het leren.

  • Aanbevelen? Nee
10

Prima service - planning kan beter.

Goede uitleg. Planning niet echt klantgericht.

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfect

Vriendelijke medewerkers. Uitstekend vervangend apparaat.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede ervaring

Ik heb goede ervaring met Skala

  • Aanbevelen? Ja
9

Top

Top

  • Aanbevelen? Ja
8

Top service

Top service heb gemaild met een vraag en heb gelijk de volgende dag een monteur aan de deur gehad

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed

Goed

  • Aanbevelen? Ja
8

Aardige zorgvuldige en kundige monteur

Na nieuwe laptop geplaats bleek printer niet te werken. De man die aan huis kwam us er tijdens Nee bezig geweest terwijl hij ook naar anderen moest. Laptop meegenomen maar duurde erg lang voor ik hem terug kreeg na e mails en bellen uiteindelijk gelukt en printer werkt goed.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed verstaanbaar

Deze mensen spraken Nedetlands dus kon goed communiceren, en wat erna gekeken moest er o a Heb ook een goede fiets voor tijdelijke vervanging. Alleen moest effe wennen aan. De trap ondersteuning omdat ik gewend was met achter wiel ondersteuning , wa effe wennen met de kracht van de trap ondersteuning is minder krachtig in mijn ogen dan achter wiel ondersteuning. Maar verder geen problemen ermee

  • Aanbevelen? Ja
9

Heel goed

Vriendelijk en professioneel aardige man

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer klantvriendelijk en bekwame mensen.

Waren iets later dan gepland, maar daar was een reden voor. De heren netjes iets te drinken gegeven nadat ze storing hadden verholpen. Zeer goed en bekwaam.

  • Aanbevelen? Ja
8

Fijne fiets

Omdat het even duurde voordat ik het fiets kreeg geef ik voor nu 4 sterren maar de fiets tot nu heel ben ik te vrede over de fiets aardige man die het kwam bezorgen.

  • Aanbevelen? Ja
9

Heel goed

Ik vind het goed

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer vriendelijk.

Heel beleeft ,en behulpzaam.bedankt.

  • Aanbevelen? Ja
9

Erg leuke en lieve monteurs

Was vanaf het eerste moment al leuk, vriendelijke monteurs grappig professioneel en snel, keurig gewerkt!! Dikke 10❣️

  • Aanbevelen? Ja
7

Netjes

Personeel was keurig beleefd Wordt veel buitenlands onderling geplaatst dat is wel jammer Uit leg was goed Alleen het lukte niet met de afstandsbediening bediening dus dat lieten ze maar Maar gelukkig doet de ziggo afstandsbediening het wel Verder mooie tv goede surfic

  • Aanbevelen? Ja
6

Goede service , alleen een oudere versie geleverd en geen nieuwere versie

Jammer , dit is een gemiste kans , voor de prijs die ik betaal had ik de nieuste versie verwacht. Hierdoor ga ik toch overwegen om zelf een Hisense 65 inch Qled te gaan aanschaffen.

  • Aanbevelen? Nee
10

Goede en snelle service

De monteur heeft me uitstekend geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldige service

Prachtig bedrijf, erg mee denkend voor een goede keuze, snelle service

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Oude Bosscheweg 7

5301 LA Zaltbommel

088 - 7129000

[email protected]

Kiyoh Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.