Goed bevallen. Kan ik iedereen aanbevelen.
Pannenloods is een goede zaak. Ze leveren de producten zoals afgebeeld op de site voor een prijs die lager is dan elders. Producten zijn goed en goed verpakt. Niet 1 gebroken opsluitband of wallblock bij ontvangst. Waarom dan geen 10? De communicatie. Levering binnen 2 tot 5 werkdagen en niets horen. Op de 5e dag zelf gebeld. Lag bij de transporteur en ik zou vanzelf een mail krijgen. Die kwam 2 uur na mijn telefoontje. Zou die dag geleverd worden, maar werd pas na het weekend. Uiteraard kan er vertraging optreden bij de transporteur, maar even een mail sturen als de bestelling door Pannenloods is overgedragen aan hen zou mij meer duidelijkheid geven. Ik weet dan ongeveer wanneer ik het kan verwachten. Was vervelend, omdat ik voor dat weekend hulp had ingeschakeld om mij te helpen. Nu hadden we geen materialen.
Dag Jan-Willem, Bedankt voor uw mooie en duidelijke beoordeling! Wij zijn druk bezig om de verkoop via de webshop nog soepeler te laten verlopen en de klant nog beter te informeren in het verzendproces. Wij hopen u graag vaker voorbij te zien komen in onze webshop! Met vriendelijke groet, De Pannenloods!
Prijs kwaliteit verhouding goed, levering slecht. Diverse platen beschadigd.
Beste Beaudine, Helaas hebben wij nooit iets van u gehoord over de kapotte platen die geleverd zijn. Als u een mail had gestuurd met foto's van de kapotte platen hadden wij in overleg met u nieuwe platen kunnen opsturen of crediteren.
Originele beoordeling
Prijs kwaliteit verhouding goed, levering slecht. Diverse platen beschadigd.
Beste Beaudine, Helaas hebben wij nooit iets van u gehoord over de kapotte platen die geleverd zijn. Als u een mail had gestuurd met foto's van de kapotte platen hadden wij in overleg met u nieuwe platen kunnen opsturen of crediteren.
snelle levering, prima produkt.
Dakpannen gekocht. Snel schakelen en meedenken. Korte levertijden en flexibel met terugname en extra aantallen.
Mooi bedrijf, met mensen die altijd bereid zijn om ons te voorzien van diverse materialen. Af en toe geintje maken met de jongens is tevens aan te bevelen. Dank voor jullie medewerking
Bestelling binnen week tot aan de deur geleverd
de prijzen en kwaliteit van het product is prima, maar na 3 verschillende bestellingen geen een keer gebeld of gemaild dat het product klaar ligt. ook 2x over een offerte aangevraagd voor 785m2 aan betontegels, geen enkel voorstel ontvangen na ruim 4 maanden
Besteld via web. Duidelijke en snelle communicatie.
Erg fijn begeleid bij de keuze voor en aankoop van diverse bouwmaterialen voor onze nieuwe woning.
Keramische tegels gekocht (ongeveer 30 m2). Wat teveel was kon ik terug doen. Tegens werden keurig opgehaald. Wat jammer was dat er in één pallet kleurverschil zat in de tegels. Na een belletje werd direct gezegd dat de tegels vervangen konden worden. Dat wilde ik echter niet omdat de tegels al gelegd waren en wij er pas later achter kwamen. Wel raar dat er kleurverschil zat in een sortering van dezelfde pallet met tegels.
Vanaf binnenkomst tot bestellen tot afleveren, niets op aan te merken. Alles keurig geregeld.
Altijd vriendelijk, je wordt goed geholpen, voldoende voorraad, snelle levering.
Prima
Goed advies bij de aanschaf van bouwmaterialen is voor mij als kleine ondernemer essentieel. Bij de Pannenloods Albergen denken ze goed met je mee
Tijdens het bouwproces van onze nieuwe woning heb ik vaak advies gevraagd bij de Pannenloods. Ook als hier niet meteen een bestelling uit kwam, werd ik uitgebreid geholpen. Klasse
Goede en vriendelijke behandeling zoals je verwachten mag. geen klachten of verbeteringen, ze doen het gewoon goed.
Goed product, nette levering. Helaas geen bestellingsbevestiging ontvangen dus moeten bellen om te checken wat de status was. Verder perfect.
Prima, service. Levering volgens afspraak. Ook tussentijds wat toevoegen van materialen aan de bestelling is geen probleem.
Een duidelijke website waar ik het benodigde hout heb kunnen vinden. Vlotte levering tegen een nette prijs
Goed geregeld
Prima service vanuit de Pannenloods, de levering werd netjes voor de deur gezet. Bij uitpakken bleek een balk geraakt te zijn (kan gebeuren) maar dit is netjes afgehandeld achteraf. Zeer tevreden dus.
Naar aanleiding van de bouw van onze woning goed advies ontvangen omtrent de materialen. Tevens goed contact bij het bestellen van materiaal voor onze tuin. Snelle levering en reactie op vragen.
Geweldige service, heel aardig geholpen, niets dan lof.
Ik had een paar vragen en kreeg gelijk antwoord. Ipv dat je afgewimpeld word. ondanks dat de man druk bezig was
Ootmarsumseweg 42
7665 SB Albergen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.