Filters

Polecam

Dziekuje za pomoc. Bardzo dobry kontakt i wyjasnienia na zadawane pytania przy tym symboliczna oplata. Polecam serdecznie 100% satysfakcji lub zwrot kosztow.

Woow

Super storna. Silownia bezproblemowo przyjela rezygnacje.

Super

Po wypelnieniu wzoru pisma , szybko otrzymalem email z informacja odnosnie do wysylki listu. Silownia bezproblemowo przyjela rezygnacje . Strona godna polecenia

Wszystko super. Polecam

Wszystko super. Polecam

Satisfecho

Se ha cancelado la suscripcion en un tiempo muy razonable.

Buena

Buena

• ¿Nos recomendarías?

Bardzo slabe, wypowiedzenie nie zgodne z regulaminem

Generalnie wypowiedzenie dotyczylo karnetu na silowni i zostalo zrobione w zly sposob, niezgodny z regulaminem silowni. Finalnie umowa nie zostala wypowiedziana na czas, firma jedynie zwrocila mi koszty transakcji nie poczuwajac sie do wyjasnienia sprawy z silownia i kwestiami niezgodnosci z regulaminem

• Poleciłbyś nas? Nie

Wypowiedzenie zostalo przyjete.

Rzetelna firma.Polecam.

• Poleciłbyś nas? Tak

Por fin una empresa que no es un timo y que ayuda al consumidor. Super contento

Me negaron la cancelacion en mi mutua de salud Fiatc por no haberlo hecho con una antelacion de 30 di�as. Fueron como unos 15 di�as. Me puse en contacto cancelar.com hice el pago y en menos de dos semanas Fiatc me dice que ya estoy de baja. Facil y sencillo lo que hicieron por mi en cancelar.com

Sprawnie i rzeczowo

Zetelna i z znajomoscia tematu .Duza pomoc przy zrozumieniu dokumentow

Ok

Ok

Impecable

Rapido y exhaustivo

Bien.

Super Rapido.

Profesjonalna obsluga klienta.

Profesjonalna obsluga i rzetelne podejscie do klienta. Sprawa zalatwiona od poczatku do konca.

• Poleciłbyś nas? Tak

Wszystko przebieglo zgodnie z moimi oczekiwaniami

Byla oczywiscie opcja zalatwienia osobistego u sprzedawcy energii ale z uwagi na stan zdrowia i ograniczona mozliwosc poruszania sie skorzystalem z posrednictwa Waszej Firmy co zakonczylo sie sukcesem.

muy satisfactoria

muy satisfactoria

buena

buena

Wszystko jak nalezy

Bardzo mily i profesjonalny kontakt, wypowiedzenie oczywiscie zakonczylo sie pozytywnie dla mnie. Jesli bede potrzebowal w przyszlosci na pewno bede korzystal

Muy buena

Rapidez y profesionalidad

• ¿Nos recomendarías?

Szybko i bez wychodzenia z domu zalatwiona sprawa

Pierwszy raz zalatwialam sprawe w ten sposob. Jestem bardzo zadowolona

Wszystko w porzadku

Wypowiedzialem juz dwie umowy za pomoca tej firmy i zawsze wszystko bylo sprawnie i szybko zalatwione.

Eficiencia

Rapido y efectivo. Honestamente teni�a dudas, pero el resultado fue el esperado.

Polecam

Szybko, sprawnie zalatwione:)

Szybko, sprawnie i skutecznie

Sprawa zostala zalatwiona blyskawicznie.

Polecam firme jest skuteczna

Prosba o rezygnacje zostala przeprowadzoba b. Profesjonalnie i skutecznie dziekuje

Bedrijfsgegevens

Gustav Mahlerlaan 1025

1082 MK Amsterdam

[email protected]

Over Greenonline

Websites: - Moneytoring.com - Opzeggen.nl - Opzeggen.be - Resilieronline.fr

Kiyoh Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.