Filters

wszystko przebieglo bezproblemowo

wszystko przebieglo bezproblemowo

Wszystko super. Polecam

• Poleciłbyś nas? Tak

Nie bylo zadnych problemow.

Kiedys przy rozwiazywaniu niektorych umow bylo mnostwo problemow, ktore jak mniemam stwarzaly firmy (glownie telekomunikacyjne).Z contractterminator te problemy przestaly istniec, nagle jedno pisemko wyslane do nich zalatwia sprawe, bez nachalnych telefonow typu poco,dlaczego, mamy lepsza oferte (ktora nie jest) itp. Szybko i sprawnie .

• Poleciłbyś nas? Tak

Renegocjowana ze mna warunki na korzystniejsze

• Poleciłbyś nas? Tak

Bardzo szybko telefonicznie zaproponowano mi nowe lepsze warunki korzystania z uslug UPC

Sprawa zostala zalatwiona bardzo szybko i sprawnie. Podpisalam nowa umowe tak jak chcialam na nizsza kwote

• Poleciłbyś nas? Tak

super spraw , bardzo wygodnie.

Jak najlepsze!

Profesjonalna robota

Nic dodac nic ujac. Po prostu profesjonalnie robia to co oferuja

Super. Polecam !!!

Sprawne i merytoryczne dzialanie.

SUPER

Dostalam potwierdzenie wypowiedzenia. Dziekuje

dobrze

wszytsko dobrze

Super

Wyslalam wypowiedzenie umowy na pakiet internetu i telewizji. Jestem bardzo zadowolona

Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Dobra usluga

polecam

fajnie ze jest opcja wysylki. polecam

Wszytsko prawidlowo

Wyslalem wypowiedzenie umowy na internet. Wszystko przebieglo prawidlowo.

Polecam

Po dwoch dniach dostalam potwierdzenie wypowiedzenia. Polecam

Super

Wygodna strona, polecam

McFit moze mnie cmoknac

Jestem bardzo zadowolony, nie musialem nawet bawic sie w jakies podpisy i inne blahostki, bo podpis wygenerowany z automatu wygladal na tyle podobnie i neutralnie, ze nikogo to nie obchodzilo. McFit wymaga biegania na poczte, czekania (teraz mydla oczy, ze maja duzo chetnych wiec czas oczekiwania na odpowiedzmailowa - do 30 dni - zalosne), podawania numeru buta i numeru fiuta a nic z tego nie jest wymagane. Wymyslaja sobie arbitralne zasadny, do ktorych klient nie musi sie stosowac (bo ich obsrane wymysly nie maja priorytetu poza prawem), celem albo zniechecenia do zerwania umowy z ich badziewnymi silowniami albo zwyczajnie uprzykrzenia zycia klientowi - za co podwojnie chuj im w dupe. Contractterminators zalatwili wszystko w sekunde i jestem juz szczesliwym nie-posiadaczem czlonkostwa w tej chuja wartej sieci silowni. Dzieki i polecam kazdemu ze znajomych - trzeba walczyc i gnoic szachrajstwo, starajace sie wydoic klienta.

Bardzo pozytywne

Wszystko bylo dobrze z Panstwa strony.

????

Szybko i sprawnie

satisfecho

Me parece una idea muy buena y facil de usar. Todo el proceso se llevo a cabo sin problemas y la compania me contacto en cuanto recibio la carta.

satisfactorio

El servicio al cliente muy atento y servicial, me dio confianza. Parece que estan bien informados y saben lo que hacen

genial

[email protected]

Over Greenonline

Websites: - Moneytoring.com - Opzeggen.nl - Opzeggen.be - Resilieronline.fr

Kiyoh Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.