Ondanks de warme zon en weinig sneeuw toch een top winterpretvakantie gehad! Reisleiding verzorgde vooral een prima ontbijt en avondeten voor een aantal avonden, verder was de groep redelijk zelf-redzaam. Gezellige mensen en zeker een reden om nog eens te gaan!
Hele fijne week gehad met een gezellige groep mensen. De reisbegeleiding had de organisatie op orde en was goed te bereiken.
Het was in het begin best gek om met wildvreemde op vakantie te gaan, maar het was een geweldige reis, we hadden mooi weer, leuke groep mensen. Enorm veel gezelligheid! Goede afwisseling tussen apres ski, gezelligheid in het huis. Heerlijk lunchen op de berg. Ik heb mega mooie mensen mogen ontmoeten! Ik zou deze reis aan iedereen aanraden. De mannen van de reisleiding waren gezellig, leuk en hebben alles tot in de puntjes geregeld, dit heeft onze vakantie extra leuk gemaakt!
Fijn: - Uitgebreid skigebied, makkelijke verbinding naar andere gebieden. - 3 x Gezonde maaltijd inbegrepen was uniek en top. - Begeleiding van de reisleiding bij deelnemers die naar het ziekenhuis moesten was top. Verbeterpunten: - Accommodatie was erg matig. Sommige kamers erg klein. Ik sliep in een woonkamer boven in een stapelbed. Voor het bedrag dat deze reis kost mag je echt meer verwachten. - De reisleiding was er echt alleen om het ontbijt te verzorgen en te koken. Bij de ontvangst waren ze te laat, informatie over de vertrekdag kwam wanneer de halve groep al op bed lag en er werd weinig tot niets gedaan om het groepsproces te bevorderen. Ik ben een jaar geleden met een andere reisorganisatie mee geweest op een vergelijkbare reis. Hier kreeg je een nette hotelkamer met boxspring, badkamer gedeeld met 2, elke avond diner in restaurant en begeleiding van de reisleiders op de piste voor hetzelfde geld. Je werd door iemand van de reisleiding opgewacht bij het opstappen in de bus (hier ging dat met meerdere personen mis). Dan vind ik deze reis helaas echt tegenvallen.
Heerlijke wintersport reis gehad met fijne mensen en een goed verzorgde reis
De reis naar Oostenrijk was goed georganiseerd en alle informatie was duidelijk van tevoren gegeven. Echter, voor de prijs verwachtte ik een groter huis (met ons 4en in een kamertje en de helft kon de spullen hier niet kwijt) en ook meer inzet van de reisleiding. Er werd door de reisleiding niet aan de mensen die met de auto gevraagd hoe laat ze aan zouden komen en weg zouden gaan, etc. Verder was er weinig iniatief vanuit de reisleiding om dingen samen te doen met de groep.
Het was een geweldige groepsreis met bijzondere activiteiten waarbij ik ook het geluk had om 4 avonden het poollicht te zien
Leuke groepsreis met leuke activiteiten en voldoende tijd voor ontspanning. De reis is lekker divers door de combinatie van een actievere tijd in lapland en een korte citytrip in Stockholm.
Over alles eigenlijk wel tevreden alleen niet het ontbijt. Ons werd verteld dat we een ontbijtbuffet hadden maar er stond een stuk brood met wat beleg in ons huisje
Het was een leuke reis met gezellige mensen. De locatie was prima alleen het omhoog lopen naar het huisje was wel vermoeiend.
Dit was mijn eerste keer op wintersport en ik heb er enorm van genoten. Ik vond het leuk om met zo'n grote groep te gaan omdat dat betekent dat altijd wel iemand van mijn niveau is op een snowboard. Gedurende de week ben ik met meerdere groep samenstellingen de piste opgegaan en weer met anderen naar de après-ski. Voor degene die dit niet leuk vonden was er ook altijd wel een groep mensen in het huis. De sfeer was gezellig de reisbegeleiding behulpzaam en de busreis goed georganiseerd. Ik vond het ook echt wel top dat er iedere ochtend ontbijt was en dat het meer een deel van de dagen er voldoende ontbijt was om ook nog brood mee te nemen naar de piste
Was een leuke en gezellige reis! Goed geregeld!
Super leuke week gehad met meer dan genoeg sport en een gelijke hoeveelheid ontspanning, met een hele leuke groep. De reisleiding ronald en gino hebben ook gezorgd voor een probleemloze en zorgenloze vakantie.
Super gave mogelijkheid om in een sportieve wintersportvakantie nieuwe mensen te leren kennen!
Ronald is een goede en betrouwbare host. Zijn keuze voor Gino als reisleiding was een schot in de roos. Er is ruimte voor de individu binnen de groep. Heel veel is mogelijk in overleg.
Heerlijke week kunnen skiën. Leuke mensen en leuke reisbegeleiding
De wintersport naar Saalbach Hinterglemm heb ik als een leuke reis ervaren met een leuke groep mensen.
Hele gezellige groep. Mooie locatie en hadden heel veel geluk met het perfecte wintersport weer. Leuk gebied. Normaal ben ik helemaal niet sociaal maar hier kwam ik heel makkelijk mee met de groep. Enige minpunt is dat er maar 3 dagen voor ons gekookt werd.
De eerste keer een singletrip en op wintersport, en wat een fantastische tijd heb ik beleefd met de hele groep en het snowboarden, veel gelachen, gevallen en plezier gehad. En zeker waard voor nog eens!
Het is altijd moeilijk om iets te verwachten als je zoiets voor het eerst doet, maar ik ben zeer positief verrast. Het was een hele leuke groep. Goed geregeld. Mooi gebied, maar het enige is dat je dus niet in Saalbach zit of in een ander groot dorp in de regio, maar iets daarbuiten in Viehoven waar eigenlijk niks is. Zeker een aanrader.
Divers avontuur in Lapland Zweden op een prachtige locatie.
1e drie dagen hadden we leuke sneeuw activiteiten in Jockfall, maar omdat er weinig sneeuw lag konden we geen extra activiteiten doen. Er was ook geen alternatief, waardoor de rest van de dagen niets te doen was… Stockholm was leuk, hostel ietwat onvriendelijk.
Hele unieke reis ervaring gehad. Voor de eerste keer in een groep. Met allerlei activiteiten die ik anders nooit had gedaan zonder reisleider. Mooie natuur en cultuur gezien. En vooral heel veel plezier gehad.
Met een super leuke groep Marokko ontdekt. Van het begin tot het eind was de reis zeer goed geregeld. Eén goede balans tussen cultuur en natuur.
In september heb ik deelgenomen aan de 16-daagse groepsreis "Islandhopping Bali, Gili & Lombok" met Travel Around, mijn eerste ervaring met deze reisorganisatie. Het reisprogramma bood veel vrijheid, wat fijn is als je zelf excursies wilt plannen. Dit is een mooie afwisseling van andere groepsreizen die vaak strikter zijn qua planning. Wel moet je rekening houden met dat niet alle excursies bij de prijs inbegrepen zijn, zoals snorkeltrips en surfles. Ik koos ervoor om mijn vlucht en vervoer naar het eerste hotel zelf te regelen, wat prima te doen was. Het vervoer tijdens de reis was goed verzorgd met comfortabele busjes, boten, en op Lombok zelfs een fijne touringcar met airco en oplaadpunten. Op Gili reisden we met paard en wagen en fietsen, wat ook prima was. De accommodaties waren over het algemeen goed, met als hoogtepunten het Royal Regantris op Gili en het Sima Hotel in Kuta. Echter, het Papillon Echo Beach hotel in Canggu vond ik teleurstellend en niet in lijn met de kwaliteit van de andere verblijven. Qua excursies heb ik genoten van de fietstocht in Kintamani, die afgesloten werd met een heerlijke lunch. Er waren ook andere excursiemogelijkheden zoals raften en wandelen naar watervallen. Hoewel veel excursies buiten de reissom vielen, vond ik de activiteiten leuk en goed georganiseerd. Onze reisbegeleider, Roel, was vriendelijk en behulpzaam, maar ik vond dat bepaalde zaken zoals betalingen voor excursies beter georganiseerd konden worden. Een minpuntje vond ik dat Roel niet meeging toen ik naar de dokter moest. De groep was niet helemaal in balans qua samenstelling, met 4 mannen en 11 vrouwen, maar over het algemeen was de sfeer goed. Al met al heb ik genoten van de reis en prachtige plekken gezien, hoewel Bali en de omliggende eilanden wel erg toeristisch zijn in vergelijking met andere plekken die ik heb bezocht.
Londenstraat 100
3541 CB Utrecht
Travel Around organiseert avontuurlijke rondreizen voor nieuwsgierige reizigers tussen de 18 en 39 jaar, die buiten hun comfortzone durven te reizen, in contact met de lokale bevolking, de natuur en nog onbekende andere jonge reizigers. Stel je open voor het onverwachte! Je krijgt er herinneringen voor het leven voor terug. Wij brengen je graag samen met reizigers die zich in dezelfde levensfase bevinden en dus ongeveer even oud zijn als jij. Samen ga je het avontuur aan, onder begeleiding van een lokale reisbegeleider
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.