Filters

1

Bestel hier aub nooit iets

Bestel hier aub nooit iets. Op 15 oktober een ijblokmachine besteld en nog steeds niets ontvangen. Zeker 30x een mail verstuurd en div malen gebeld met de vraag waar die blijft. Tot op heden niets gehoord alleen dat ze er mee bezig zijn. Oplichters zijn het!!!!

  • Aanbevelen? Nee
1

koop nooit meer bij dit bedrijf!!!!

Ik heb een vriezer van € 1700 gekocht, die binnen twee weken kapot ging. Er zat voor € 8000 aan goederen in. Ik bel ze, ze nemen niet op, ik blijf ze e-mails sturen, ze nemen niet op!!!! Ik heb mijn technicus gebeld en hij kon het niet repareren omdat het nep is!!!! De volgende stap is om het zelf terug te brengen en af ​​te geven bij hun bedrijf!!

  • Aanbevelen? Ja
2

Wat een GRAFBEDRIJF!!!

Wat een GRAF bedrijf is dit zeg, ik zou werkelijk niemand maar dan ook zeker niemand adviseren om bij hun zaken te gaan doen!!!! Dit bedrijf komt zijn afspraken niet na, wij zitten in Spanje en moesten dit ook bestellen via Spanje, dit is blijkbaar alleen maar een doorgeef luik want die verwijzen naar Duitsland, Duitsland op haar beurt naar Nederland en Nederland weer naar Spanje!! Spanje communiceert überhaupt bijna niet en duitsland verwijst terug naar Nederland voor klachten en updates en Nederland zegt niets te kunnen doen en verwijst terug naar Spanje of Duitsland. Niemand maar dan ook niemand neemt bij dit graf bedrijf zijn verantwoordelijkheid. Wij hebben hier in April een Saladette besteld en later nog een snijmachine en frituurpannen, duidelijk van te voren aangegeven (naar Spanje) dat dit 3 Juni geleverd zou moeten gaan worden. Dit was volgens Spanje geen probleem, onze zending zou apart zijn gezet en kon zo worden uitgeleverd op ons verzoek. Uiteindelijk is alles pas op 21 juni geleverd!! Met als gevolg dat wij alle vooraf bestelde voorraad hebben kunnen weggooien omdat dit in de saladette bewaard zou moeten worden en wij gelijk met de verkoop zouden gaan beginnen. Dien je een klacht in voor de schade krijg je een tegoedbon die je bij hun mag besteden van € 250,00 nou ik bestel hier nooit meer wat!!

  • Aanbevelen? Nee
1

Waardeloos

Keer op keer besteld, beschadig binnen gekomen of helemaal niet aangekomen of verkeerde en ze hebben na 15 dagen nog steeds niks retour gemaakt terwijl ze zo makkelijk over doen. Onvriendelijk en koud. Nooit meer bestelling plaatsen. Lieverd duur dan goedkoop en slecht.

  • Aanbevelen? Nee
8

Super bedrijf

Verleden week een Slanghaspel voor de… Verleden week een Slanghaspel voor de horeca gekocht. Na de doos geopend te hebben gedaan, voldeed het niet aan onze verwachte kwaliteit. Het bedrijf heeft de slanghaspel weer retour genomen, en het geld teruggestort. Heel hartelijk dank voor de service.

  • Aanbevelen? Ja
10

Aandacht voor de klant

Bij GGN gastro word ik altijd persoonlijk geholpen, onder het genot van kopje koffie wordt een offerte gemaakt . De prijzen zijn super gunstig voor goede kwaliteit.

  • Aanbevelen? Ja
10

Gelukkig dat ggm bestaat

Positief op alle fronten

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Spaklerweg 87

1114 AE Amsterdam

+31 20 891 2350

[email protected]

Kiyoh Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.